Bláznivá, hlúpa láska

Crazy, Stupid, Love
Romantická komédia USA (2011). Hrajú: S. Carell, R. Gosling, J. Moorová, E. Stonová, M. Tomeiová, K. Bacon. Réžia: G. Ficarra, J. Requa.
film 2011

Ohodnoťte kliknutím

4 / 5 z 1 hodnotení

Réžia

John Requa, Glenn Ficarra

Herci

Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Mooreová, Emma Stoneová, Analeigh Tipton

Popis

Po 25-tich rokoch manželstva a zdanlivo dokonalého života, sa Calovi zrúti celý svet. Žena ho podvádza, chce sa rozviesť a on sa zrazu ocitá vo svete slobodných mužov. Štyridsaťročný Cal Weaver (Steve Carell) prežíva svoj sen - má dobrú prácu, pekný dom, skvelé deti a za manželku si zobral lásku zo strednej školy. Keď ale zistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádza a chce sa s ním rozviesť, jeho "dokonalý" život sa zrúti ako domček z karát. A čo je horšie - Cal sa ocitne vo svete slobodných, lenže sám už niekoľko desiatok rokov nerandil, a tak zažíva jeden neúspech za druhým. Štyridsaťročný Cal Weaver (Steve Carell) prežíva svoj sen - má dobrú prácu, pekný dom, skvelé deti a za manželku si zobral lásku zo strednej školy. Keď ale zistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádza a chce sa s ním rozviesť, jeho "dokonalý" život sa zrúti ako domček z karát. A čo je horšie - Cal sa ocitne vo svete slobodných, lenže sám už niekoľko desiatok rokov nerandil, a tak zažíva jeden neúspech za druhým. Voľné večery trávi sám v miestnom bare, kde utápa zlú náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) - pohľadný športovec ľahko po tridsiatke. Aby Jacob pomohol zabudnúť Calovi na jeho ženu a začať nový život, otvorí mu celkom nové obzory: flirtujúce ženy, pánske jazdy a tiež nový štýl. Cal a Emily nie sú jediní, kto hľadá lásku. Calov trinásťročný syn Robbie sa zamiloval do sedemnásťročnej pestúnky Jessicy, ktorá si zase robí zálusk na Cala . Napriek Calovmu "znovustvoreniu"  sa jeho srdce nedá prerobiť a zdá sa, že práve to ho stále vedie tam, kde začal.
Ryan Gosling bol za úlohu Jacoba Palmera nominovaný na ocenenie Zlatý Glóbus v kategórii najlepší herec v komédii alebo muzikáli.
Tvorcovia sa pri nakrúcaní rozhodli pre "zelenú" produkciu. Základom bol ultramoderný solárny systém, ktorý dodával energiu do všetkých priestorov. Používali sa aj biologicky odbúrateľné produkty.

Zdieľajte a odporučte priateľom

Vysielanie

Bláznivá, hlúpa láska sa najbližšie dni nevysiela.

Buďme kamoši na sociálnej sieti

Podobné filmy tento týždeň

Film Popolušky
Stanica JOJ cinemaStr 15:15

Popolušky

Film Mŕtve duše (1/3)
Stanica TrojkaZajtra 13:00

Mŕtve duše (1/3)

Film Austrálie
Stanica HBOŠtv 06:00

Austrálie

Filmové tipy