Čo je Sorare? Ako hrať Sorare? (+BONUS za registráciu) Sprievodca tohto fantasy futbalu pre začiatočníkov

SoRare je fantasy futbalová hra založená na blockchaine, kde môžu používatelia obchodovať s kartami hráčov, zúčastňovať sa turnajov a súťažiť o ceny v hodnote tisícov eur alebo ďalšie hodnotné karty... každý týždeň.

Zaregistrujte a získajte 10 bežných kariet zadarmo ( + skvelá ponuka 1 RARE karta po zakúpení 5 kariet v aukcii ).

Čo je fantasy futbal?

Fantasy futbal je prepojenie reálneho futbalového sveta s tým digitálnym. Princíp je, že hráči sú v hre hodnotení bodmi na základe toho, ako títo hráči hrajú v skutočných futbalových zápasoch.

Čo je SoRare?

SoRare je fantasy futbalová hra založená na blockchaine Ethereum. Môžete v nej zbierať karty hráčov rôznych klubov s oficiálnou licenciou, vytvárať tímy a zbierať body vo futbalových turnajoch, za ktoré v súčte podľa umiestnenia získavate výhry - peniaze alebo ďalšie karty.

Za hru založenú na ethereu, Sorare, stojí tím rôznych veľkých investorov, podporovaných herným gigantom Ubisoft. Do dnešného dňa oficiálne uzavrela partnerstvo s viac ako 100 futbalovými klubmi po celom svete.

Zaregistrujte sa cez tento link a získate na začiatok 10 bežných kariet zadarmo.

Čo je ale lepšie, ak sa zaregistrujete cez link vyššie, po zakúpení 5 kariet v aukcii získate 1 špeciálnu RARE kartu zadarmo.

Ako hrať SoRare?

Po vytvorení a prihlásení sa do svojho účtu si môžete otvoriť svojich 10 bežných kariet zadarmo a zapojiť sa do turnaja s názvom "Rookie League" vytvorením tímu s 5 kartami.

Rookie League, ktorá je otvorená pre nových používateľov, vám umožní zbierať body v zápasoch hráčov a získavať nové karty. Čím vyššie sa v rebríčku umiestnite, tým lepšie karty môžete vyhrať, dokonca RARE karty, ktoré Vám umožnia zapojiť sa do rôznych ďalších turnajov, kde môžete vyhrať peňažné výhry. Navyše s RARE kartami môžete obchodovať na trhu s hráčmi.

Zaregistrujte sa do hry SoRare.

Zdieľajte článok

Zdieľajte článok na svojom profile